Zo života školy | Súkromné bilingválne gymnázium Co.Bra

Odborníci z praxe Martin Smatana, analytik

September – začiatok školského roka sa niesol v znamení prednášok odborníkov z praxe. Veľmi nás zaujala prednáška Martina Smatanu, ktorý nám porozprával ako v praxi využíva dáta a čo všetko nám dáta povedia napríklad aj o zdravotníctve

Halloween s prespávačkou

Co-bra-ca-dabra! V novembri sme premenili školské učebne na miestnosti plné masiek a zábavy. Najprv sme zorganizovali halloweenskú párty, ktorú sme zakončili prespávačkou v našej škole. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník!

Vytvárame super komunitu

Zostávame po škole. Ale dobrovoľne. Na gymnáziu Co.bra sa vytvorilo veľa pevných priateľstiev medzi študentmi. Učíme sa v malých skupinách, ale cez prestávky a mimo vyučovania sme jedna veľká rodina. a berieme ohľad aj na okolie v ktorom žijeme a aktívne ho rozvíjame.

Vytvárame super komunitu

Našu školu netvoria len vyučujúci a študenti. Spolu vystupujú ako aktívna komunita, ktorá sa zaujíma o témy presahujúce areál gymnázia. Spolu vymýšľame a zdieľame nápady, ako vylepšiť prostredie, v ktorom žijeme a denno-denne fungujeme. Základom pre nás je spolupráca a práca v tíme.